PRZEMEK KNOPIK poprowadzi MASTER CLASS w Drum School!

Z radością informujemy, że do grona naszych znakomitych nauczycieli dołączył Przemek Knopik!

przemyslaw-knopik-drum-school

Przemysław Knopik – perkusista, ur. 28 marca 1979r. w Otwocku. Mając 15 lat rozpoczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Po dwóch latach, rozpoczął równoległą naukę u wybitnego jazzowego perkusisty Kazimierza Jonkisza.

Koncertował z takimi gwiazdami jak; Dreafters (USA), Neil Grant (GB), Michał Urbaniak, Maria Sadowska, Renata Dąbkowska, Ingrid, Alicja Janosz, Krzysia Górniak, Andrzej Przybielski, Marek „Zefir” Wójcicki, Wojtek Pilichowski, Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Filip Sojka, Lena Ledoff Trio, Łukasz Zaglobelny, Robert Janowski, Grott-Knopik-Kalinowski Yamaha Trio i wiele innych. Odniósł sukces także w programach „Mam talent”, „Must be the music” i „Zostań gwiazdą”. Grał na wielu festiwalach muzyki jazzowej, popowej, hip-hopowej w Polsce jak i za granicą, między innymi : „Orange Warsaw Festival”, „Heineken Festivan”, „ Summer Days festiwal”, „Jazz Jamboree Festival”.

Założył duet z Krzysztofem Ścierańskim, który jest jedynym takim projektem w Polsce. Ma za sobą epizody z muzyką big-bandową różnych stylów i orkiestrą symfoniczną (koncerty w Niemczech, Szwecji i we Francji). Jego autorski projekt „Knopik Band” w krótkim czasie zdobył licznych fanów, czego można było doświadczyć podczas cotygodniowych koncertów w słynnym klubie „Akwarium” i koncertach w całej Polsce. Na Łódzkich Dniach Jazzowych „Jazzga 2000” otrzymał Grand Prix za swój projekt solowy. Dysponuje pięknym, mocnym brzmieniem.

Zobacz Przemka w akcji:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *