SUKCESY

School Of Music to miejsce muzycznych wrażeń. Gramy, tworzymy, komponujemy, improwizujemy. Młodym muzykom dajemy szansę pokazania się na scenie. Organizujemy koncerty, JamSession, zawiązujemy składy, nagrywamy i bawimy się muzyką.

W 2020 roku mija pięć lat od startu School Of Music!
Zaczęliśmy od lekcji śpiewu i gry na giatarze. Kilkunastu uczniów i dwóch nauczycieli to początek naszej muzycznej rewolucji. Z miesiąca na miesiąc podwajaliśmy liczbę uczących się, poszerzając tym samym naszą Kadrę. Setki godzin pracy przyniosły spore osiągniecia, które z czasem zamieniły się w ogromne sukcesy Uczniów oraz Szkoły, jako organizatora wielu imprez, koncertów, warsztatów, czy wydawcy płyt. Dlatego w tym miejscu chcemy pochwalić się tym, co wydarzyło się do tej pory.

DYPLOMY

 

 

UCZNIOWIE NA DUŻYM EKRANIE

Estera Kmiecik w The Voice Kids

Paweł Szymański w The Voice Kids

„10 lat” – debiutancki singiel Pawła Szymańskiego, finalisty drugiej edycji The Voice Kids

Król Lew (Ścieżka Dźwiękowa z Filmu) – Paweł Szymański (Simba)

Oskar Brzostowski w The Voice Kids:

Oskar Brzostowski – debiutancki singiel „Plan”

WYDANE PŁYTY


Obie nagraliśmy w naszej szkole. Jedną wydaliśmy dla firmy SWM, a drugą, nagraną przez uczniów i nauczycieli wydaliśmy pod logiem SOM. Są to świąteczne przeboje w autorskich aranżacjach.

TYGODNIOWE  WARSZTATY WAKACYJNE

Na koniec chcemy wspomnieć o spełnieniu marzeń w postaci tygodniowego wyjazdu warsztatowego – Przystanek Muzyka – Ogólnopolskie Warsztaty Muzyki Rozrywkowej. Pierwsza edycja, która odbyła się w 2019 roku okazała się mega sukcesem. Od tej pory, każdy ostatni tydzień sierpnia, to tygodniowe warsztaty muzyki rozrywkowej w Grotnikach!