Marcin Lewicki

Marcin LewickiPerkusista, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Założyciel najlepszej szkoły perkusyjnej w Polsce (według czytelników Magazynu Perkusista) – Drum School. Twórca jedynego w swoim rodzaju zespołu perkusyjnego Drum Collective. Prowadzi zajęcia indywidualne, warsztaty oraz publikuje lekcje wideo na YouTube (www.youtube.pl/drumschoolpl). Eksperymenty z instrumentem, pozwoliły na tworzenie niekonwencjonalnych aranży do znanych motywów np. Reguiem for a dream. Koncertował na scenach całej Polski. Od pierwszej płyty, zasila skład Flames Among Hatred.
https://www.youtube.com/flamesamonghatred

Marcin Lewicki jest pomysłodawcą i realizatorem kanału z lekcjami i nauką gry na perkusji: https://www.youtube.com/drumschoolpl

Poniżej prezentujemy wideo lekcje gry na perkusji, w których Marcin prezentuje podstawowe rytmy perkusyjne, oraz dwa rytmy perkusyjne, których autorem jest Jeff Porcaro z zespołu Toto.

Oprócz lekcji gry w których bierze udział Marcin, do nagrań są zapraszani świetni perkusiści z Polski. Lekcje z nimi są również dostępne na kanale Drum School. Co ciekawe, nie zawsze są to muzycy grający na klasycznych zestawach. Tutaj, prezentujemy lekcję w której wystąpił min. Wojtek Pęczek.


Posłuchaj autorskiego zespołu Marcina (Flames Among Hated):Koncertuje na scenach w całej Polsce:

Marcin Lewicki organizuje i prowadzi Warsztaty Perkusyjne na terenie Łodzi. Są to zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu w pracy z dziećmi, Marcin prowadzi zajęcia w szkołach i przedszkolach:

Oprócz klasycznych zajęć, Marcin prowadzi lekcje dla rodziców z dziećmi. Jest to świetny sposób, by zachęcić dzieci do grania, które naturalnie naśladują rodziców. Zajęcia odbywają się na jednej sali z dwoma pełnymi zestawami perkusyjnymi.

lekcje gry na perkusji dla rodziców i dzieci

Marcin bardzo prężnie działa w zakresie rozwoju i propagowania instrumentów perkusyjnych. Jego starania nie pozostają bez echa i co jakiś czas w Magazynie Perkusista pojawia się informacja o nadchodzących wydarzeniach, które organizuje Marcin Lewicki.

marcin lewicki - warsztaty

marcin lewickii perkusja


Marcin Lewicki współpracuje z portalem infodrum.pl, dla którego nagrywa krótkie lekcje wideo:

Zapraszamy na zajęcia!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *