Skrzypce

skrzypce 2 Grając na skrzypcach, operujesz najmniejszym instrumentem smyczkowym, wydając jednocześnie najwyższe brzmienie. Skrzypce pięknie prezentują się solo. Nadają wydarzeniom elegancji i szyku, dlatego tak często stanowią oprawę muzyczną ważnych wydarzeń w naszym życiu.
Mimo swej zwiewności i lekkości są również wykorzystywane w muzyce rockowej, metalowej, gdzie niejednokrotnie grają „pierwsze skrzypce”.
School Of Music dopasowuje repertuar pod kątem ucznia. Rozwijamy już nabyte umiejętności (poziom średnio zaawansowany, zaawansowany), jak również uczymy od podstaw (poziom podstawowy). Styl grania dopasowujemy do zamiłowań słuchacza, aczkolwiek za zamykamy się wyłącznie na ukierunkowaną stylistykę. Ofertę kierujemy do wszystkich, niezależnie od wieku, gdyż każdy moment jest dobry, by zacząć grać!

Początkującym muzykom gwarantujemy wsparcie w doborze i zakupie instrumentu. Mając na uwadze koszty z tym związane, podjęliśmy współpracę z kilkoma sklepami w Polsce, które zaoferowały nam korzystne rabaty.

Zajęcia są prowadzone przez aktywnych artystycznie muzyków w specjalnie przygotowanej sali ćwiczeniowej.
CENNIK:
70 zł / 60 min
50 zł / 30 min (dotyczy Dzieci do 6 r.ż.)
(ceny dotyczą regularnych zajęć – min. 1 raz w tygodniu)

75 zł / 60 min  – pojedyncza lekcja
55 zł / 30 min (dotyczy Dzieci do 6 r.ż.) – pojedyncza lekcja

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: info@schoolofmusic.pl

zapisz się