Gitara basowa

gitara-basowa“Rola basisty, razem z perkusistą, to bycie silnikiem, który napędza samochód. Cała reszta to w zasadzie kolor…”

Tylko 4 struny, a taka dawka energii! Entuzjastom mocnego brzmienia oraz niskich dźwięków oferujemy lekcje gry na gitarze basowej.  Z nami nauczysz się improwizować oraz tworzyć własne partie rytmiczne. Będziemy grać do Twoich ulubionych utworów, jak również przemierzymy muzyczną podróż, poczynając od popu, rocka, poprzez trudniejszy funk, soul, latino a skończywszy ma skomplikowanych kompozycjach jazzowych.

Rozwijamy już nabyte umiejętności (poziom średnio zaawansowany, zaawansowany), jak również uczymy od podstaw (poziom podstawowy).
DODATKOWO – część lekcji odbywa się w towarzystwie perkusji tak, by uczeń mógł poznać specyfikę pracy sekcji rytmicznej.

Początkującym basistom gwarantujemy wsparcie w doborze i zakupie sprzętu. Mając na uwadze koszty z tym związane, podjęliśmy współpracę z kilkoma sklepami w Polsce, które zaoferowały nam korzystne rabaty.

Zajęcia są prowadzone przez aktywnych artystycznie muzyków, absolwentów akademii muzycznych, dla których muzyka to pasja!   Jako nieliczni na rynku dajemy możliwość skorzystania z naszego studia nagrań, a zarazem rejestrowania swoich poczynań.

Po opanowaniu podstaw gry na gitarze basowej, będzie możliwość zagrania z innymi muzykami
z różnych gatunków muzycznych (jazz, funk, blues, rock, metal).

Lekcje gry na gitarze basowej obejmują:

Oferta dla osób zaawansowanych:

W ramach gitarowych lekcji oferujemy również naukę na:

– gitarze elektrycznej
gitarze klasycznej
– gitarze akustycznej

CENNIK

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: info@schoolofmusic.pl

zapisz się