KOLEJNA EDYCJA WARSZTATÓW Z JUSTYNĄ PANFILEWICZ!

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY WOKALNE z Justyną Panfilewicz!!! Tym razem mamy dla Was 2 dni treningu wokalnego, z możliwością zdecydowania się na 1 dzień warsztatów. Widzimy się 1 – 2 czerwca w naszej szkole!

 

 


PROGRAM:

DZIEŃ I (02.06.2018_ – POZNAJ SWÓJ GŁOS

Na podstawie badań „Complete Vocal Technique” Cathrine Sadolin omówimy tematy: pracy przepony, trybów wokalnych, wybranych efektów wokalnych oraz możliwości kreowania barwy dźwięku. Porozmawiamy o stresie i podstawowych błędach, które popełniają wokaliści.

Tego dnia nie zabraknie również pracy na piosenkach. Każdy z uczestników proszony jest o przygotowanie dwóch utworów. Jeden w języku polskim, drugi w języku angielskim. Prosimy o przygotowanie i przyniesienie (np. na pendrivie) podkładów do wybranych przez siebie piosenek (format mp3). Prosimy również o wydrukowanie podwójnych egzemplarz tekstów wybranych przez siebie piosenek.

Każdy z uczestników otrzyma materiały warsztatowe do samodzielnej pracy w domu.

Plan dnia :
godz. 10:00 – 11:00 rozśpiewka / ćwiczenia oddechowe i dykcyjne
godz. 11:00 – 14:00 wykład (teoria + praktyka)
godz. 14:00 – 15:00 przerwa obiadowa
godz. 15:00 – 18:00 praca nad piosenką

DZIEŃ II (03.06.2018) – USŁYSZ SWÓJ GŁOS

Drugi dzień warsztatów to dzień przede wszystkim praktyki! Będziemy pracować w formie „nagrań studyjnych”. Tego dnia każdy z uczestników nagra swój głos. Na nagranie jednej piosenki poświęcimy 10 min. Zaraz po nagraniu wspólnie całą grupą prześledzimy nagranie na zestawie nagłośnieniowym. Dokonamy analizy głosu, błędów intonacyjnych, plusów i minusów danego wykonania. Uczestnicy będą mogli nie tylko usłyszeć opinię o swoim śpiewie, ale również wypowiedzieć się otwarcie na temat innych wykonawców.

Każdy z uczestników proszony jest o przygotowanie czterech utworów. Dwa w języku polskim, dwa w języku angielskim (mile widziane różne stylistyki). Prosimy o przygotowanie i przyniesienie (np. na pendrivie) podkładów do wybranych przez siebie piosenek (format mp3). Prosimy również o wydrukowanie podwójnych egzemplarzy tekstów wybranych przez siebie piosenek.

Każdy z uczestników otrzyma nagrane materiały: całość zmiksowana z podkładem oraz wyseparowany ślad wokalny.

Plan dnia:
godz. 10:00 – 11:00 rozśpiewka / ćwiczenia oddechowe i dykcyjne
godz. 11:00 – 14:00 nagrania
godz. 14:00 – 15:00 przerwa obiadowa
godz. 15:00 – 18:00 nagrania

KOSZT WARSZTATÓW

DZIEŃ PIERWSZY: 120 zł/os
DZIEŃ DRUGI: 120 zł/os

PAKIET DWUDNIOWY: 200 zł/os

INFORMACJE I ZAPISY:
+ 48 782 688 829
info@schoolofmusic.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *