DRZWI OTWARTE School Of Music w Port Łódź

Już 16-go września widzimy się w Porcie Łódź na Drzwiach Otwartych School Of Music i Drum School! Miejsce nie jest przypadkowe, ale o tym dowiecie się podczas wydarzenia 😉 Szykujemy niesamowitą ucztę muzyczną i spotkanie z naszymi Uczniami, Kadrą raz Właścicielami szkół: School Of Music oraz Drum School.
Zaproszenie przyjęli również byli Uczniowie, w tym finaliści i półfinaliści programu THE VOICE KIDS!
ESTERA KMIECIK, PAWEŁ SZYMAŃSKI, OSKAR BRZOSTOWSK
– to właśnie Oni zasiądą na kanapach i opowiedzą o kulisach popularnego talent show i o drużynie Dawida, bo cała ta trójka trafiła pod skrzydła Dawida Kwiatkowskiego.
Będzie to niesamowita okazja, by z Nimi porozmawiać, zadać pytania, dowiedzieć się, jak wyglądają przesłuchania w ciemno i jak się przygotować do eliminacji. Nie zabraknie wspólnych zdjęć, autografów i muzyki 🙂
Całość wydarzenia uświetnią Uczniowie School Of Music, którzy zaprezentują swoje umiejętności wokalne. Na scenie zaprezentują sią:
– Aleksandra Kędzia
– Ewelina Pirek
– Julia Tokarska
– Maja Karasińska
– Maria Koch
– Natalia Płóciennik
– Oliwia Tarajda
– Paulina Skalmierska
– Rozalia Janiak
GOŚCIE:
ESTERA KMIECIK
Utalentowana 19 latka. W 2020 roku wzięła udział w 3. edycji The Voice Kids i śpiewała pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. Jest również laureatką licznych konkursów wokalnych, tj. Gdynia Open, Aleksandrowska Wiosna, Łódzkie Skrzydła. Pod okiem trenera wokalnego uczy się śpiewać od 12. roku życia, jednak muzyka towarzyszyła Jej w życiu od zawsze.
PAWEŁ SZYMAŃSKI
Ambitny 16 latek, dla którego muzyka to cały świat. Chłopak, który nade wszystko ceni prawdziwość , wrażliwość i emocje. Nazywany objawieniem 2 edycji programu The Voice Kids 2 po brawurowym wykonaniu utworu I have Nothing z repertuaru Whitney Houston. Doszedł do ścisłego finału wydając przy tym singiel „10 lat”. Aktor dubbingowy, którego możecie usłyszeć w głosie młodego Simby w produkcji Disney’a Król Lew, w głosie Mikołajka, czy w filmie Pogromcy Duchów Dziedzictwo. Obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych głosów chłopięcych w dubbingu. Aktor Teatralny , wystepujący między innymi w Musicalu Les Miserables, Madagaskar czy Skrzypek na dachu. Prezenter programów telewizyjnych. Na codzien uczen 2 klasy XXVI liceum ogolnoksztalcacego w Łodzi. Od najmłodszych lat związany ze śpiewaniem i sceną. Finalista wielu konkursów wokalnych o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej.
W lutym 2021 roku wydał singiel pt. ‘Własny szlak” .Obecnie tworzy i komponuje swoje autorskie utwory.
OSKAR BRZOSTOWSKI
19 lat, śpiewa od 7 roku życia.
Uczestnik wielu festiwali i konkursów wokalnych w Polsce.
Uczestnik trzeciej edycji programu TVN Mali Giganci oraz trzeciej edycji The Voice Kids. Wydał własny singiel – Plan. W jego planach jest udział w The Voice of Poland


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *