Nagrania płyty dobiegają końca – zobacz zajawki.

wydajemy płytę na święta

KUP PŁYTĘ: http://www.shop.drumschool.pl/glowna/23-plyta-swiateczna-nagrana-przez-uczniow-i-nauczycieli-school-of-music-i-drum-school.html

Jesteśmy na finiszu nagrań naszej świątecznej płyty z której jesteśmy bardzo dumni! W sumie w nagraniach wzięło ponad 40 osób. Nagrywali nauczyciele i uczniowie. Wszystkie utwory zostały nagrane przez nas, w School Of Music. To pierwsze nasze aż tak duże przedsięwzięcie. Chcieliśmy spróbować, przetrzeć szlak i udało się. Teraz czekamy na fizyczny krążek w ręku, ale powoli w naszych głowach pojawiają się inne pomysły wydawnicze, o których poinformujemy niebawem!

Podczas nagrań udało się nakręcić kilka zajawek (nie wszystkie sa jeszcze wrzucone do sieci). Ostatnią z nich jest nagranie perkusji do All I Want For Christmas Is You przez Marcin Lewickiego, naszego nauczyciela perkusji.

Dowiedz się więcej na temat Marcina i jego lekcji na YouTube: (http://www.schoolofmusic.pl/marcin-lewicki/).

Nagrania odbyły się w sali numer 3, znanej Wam z naszych perkusyjnych lekcji wideo.

All I Want For Christmas Is You

Jezus Maluśieńki

Od początku planowaliśmy, by nasz płyta była różnorodna. Obok przebojów związanych ze Świętami, nie mogło zabraknąć kolęd, wykonywanych przez naszych uczniów a zaaranżowanych przez nauczycieli. Zobacz krótką zajawkę gdzie Joanna Grabowska.

Run Run Rudolph

Po wysłuchaniu wersji w której grał Lemmy Kilmister, Dave Grohl oraz Billy F. Gibbons nie mogliśmy pominąć tej pozycji w naprawdę rockowej wersji! Tutaj kuje się stal, na gitarze elektrycznej, jeszcze bez efektów. Poczekajcie na płytę!

Christmas Lights to propozycja Pauli Kubickiej, która prowadzi u nas zajęcia umuzykalniające. Paula również świetnie śpiewa, o czym przekonacie się słuchając pełnej wersji utworu!

Run Run Rudolph

Szymek Bujnowicz, uczeń Drum School „wbija” bębny do tego kultowego kawałka. Kiedy dowiedzieliśmy się, że w oryginale na perkusji grał Dave Grohl, nasze oczy od razu zostały skierowane na Szymona, ze względu na jego cios i dynamikę która jest tak potrzebna w ciężkiej nucie!

Zaglądajcie na naszą stronę często! Już niedługo nowe zajawki!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *