Karolina Łopuch

(ŚPIEW I EMISJA GŁOSU / REHABILITACJA GŁOSU (LaxVox)

Karolina Łopuch- piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Wokalistka obdarzona wyjątkową zdolnością interpretacji tekstów polskich utworów a jej wykonania charakteryzują się wyjątkową refleksyjnością i magicznym klimatem.

Ukończyła Akademie Muzyczną w Łodzi, na kierunku jazz i muzyka estradowa oraz Studium Pedagogiczne I i II stopnia.

Od wielu lat występuję na scenie i spełnia się artystycznie. Jest instruktorem i trenerem wokalnym z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodymi jak i dorosłymi adeptami sztuki. Przeprowadza również rehabilitację głosu LaxVox popartą certyfikatem.

Jest laureatką wielu festiwali muzycznych, które dały jej możliwość współpracy m. in. z Moniką i Grzegorzem Wasowskim. Karolina współpracuje ze “Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia” w którym jako śpiewająca aktorka interpretuje piosenki Kaliny Jędrusik, Andrzeja Zauchy i Czesława Niemena. Od 2015 roku wspólnie z Maćkiem Czemplikiem nagrywa interpretacje znanych utworów. W 2016 roku światło dzienne ujrzał singiel “Rozstroje”, który znalazł się na dwóch składankach “Odkryj” wydawnictwo Luna i “The Best Of Polish Smooth Jazz vol.1” wydawnictwa MTJ.

Jej nagrania znajdują się na płytach Smooth Jazz po polsku oraz Osiecka na Jazzowo. 

W 2021 roku dołączyła do  projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, w którym zadebiutowała z singlami “Szum” i „Słodko gorzki”. 

Festiwale i nagrody: 


Karolina na scenie

Karolina w roli Trenera na Voice Star

fot.Dariusz Kulesza

09.09.2018 – Sopot, Starsi Panowie Dwaj, Koncert dla Mieszkancow w Operze Lesnej. Koncert z okazji 60 lecia Kabaretu Starszych Panow. Z kompozycjami Jerzego Wassowsniego z udzialem Polskiej Filharmonii Kameralnej. Final III Festiwalu Tworczosci N/z | Fot. Karol Makurat/REPORTER

fot.Dariusz KuleszaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *