Flet

fletFlet poprzeczny często wykorzystywany jest jako instrument solowy, aczkolwiek gra się na nim również wespół z innymi instrumentami.  Jego dźwięczne brzmienie ma zastosowanie w muzyce kameralnej, symfonicznej, jazzowej, czy też rozrywkowej. Wydobyte dźwięki stanowią wspaniałą oprawę imprez okolicznościowych. Fascynatów gry na flecie poprzecznym zapraszamy do skorzystania z oferty School Of Music.

Rozwijamy już nabyte umiejętności (poziom średnio zaawansowany, zaawansowany), jak również uczymy od podstaw (poziom podstawowy). Styl grania dopasowujemy do zamiłowań słuchacza, aczkolwiek za zamykamy się wyłącznie na ukierunkowaną stylistykę. Ofertę kierujemy do wszystkich, niezależnie od wieku, gdyż każdy moment jest dobry, by zacząć grać!

Początkującym muzykom gwarantujemy wsparcie w doborze i zakupie instrumentu. Mając na uwadze koszty z tym związane, podjęliśmy współpracę z kilkoma sklepami w Polsce, które zaoferowały nam korzystne rabaty.

Zajęcia są prowadzone przez aktywnych artystycznie muzyków w specjalnie przygotowanej sali ćwiczeniowej. Jako nieliczni na rynku dajemy możliwość skorzystania z naszego studia nagrań, a zarazem rejestrowania swoich poczynań.

CENNIK:

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (60 minut) – 100 zł

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI (30 minut) – 70 zł

ZAJĘCIA GRUPOWE (60 minut) – 140 zł (2 osoby); 200 zł (3 osoby)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (KONULTACJE) nieregularne (mniej niż 4 razy w miesiącu)– 130  zł

Cennik obowiązuje od 01.09.2023

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: info@schoolofmusic.pl

zapisz się